Tonery a cartridge

Jsme specialisté na tonery, inkoustové náplně a další spotřební materiál pro tiskárny a kopírky. Prodáváme originální i kompatibilní náplně do tiskáren. Originální náplně vyrábí výrobce tiskáren. Kompatibilní náplně do tiskáren vyrábí jiný výrobce než je výrobce tiskárny. Kapacitou a kvalitou tisku jsou srovnatelné s originály, ale cena ve většině případů podstatně výhodnější pro zákazníka. V současné době jsou tyto tonery a cartridge nejprodávanější.

 

Kancelářská technika

Prodáváme kopírky, multifunkční tiskárny, tiskárny, skenery, projekční techniku, plotry a mnoho dalších zařízení. Pro Vaše zařízení dodáme také spotřební materiál. Ze značek se zaměřujeme zejména na osvědčenou a spolehlivou techniku Canon a HP. K veškeré kancelářské technice, kterou prodáváme, nabízíme také odborné poradenství před koupí a následný servis. Při nákupu u naší společnosti se o Vás postaráme po celou dobu životnosti Vašeho stroje. Vybereme zařízení, které bude splňovat Vaše nároky na kvalitu, vytížení, životnost, náklady na provoz a samozřejmě i cenu. Budeme pravidelně dodávat spotřební materiál, u softwaru provedeme jeho implementaci, zaškolení uživatelů i následné aktualizace.

 

Papír

Na trhu existuje několik desítek typů papíru, ovšem ne každý je vhodný pro všechny typy tiskáren. Poradíme vám s výběrem toho správného typu jak pro vaši tiskárnu, tak i pro účel použití. Dodáváme kancelářské papíry různé gramáže, formátů a kvality. V sortimentu máme i barevný papír, fotopapír, termopapír, papír pro laserové a inkoustové tiskárny a mnoho dalších druhů papírů.

 

Kancelářské potřeby

Nabízíme široký sortiment kancelářských potřeb. V naší nabídce naleznete: psací potřeby, sešívačky, děrovačky, lepidla, šanony, euro obaly atd. V případě, že Vám chybí něco k práci ve Vaší kanceláři, volejte! Rádi Vám vyhovíme.

 

Kotoučky a pásky do tiskáren a pokladen

Nabízíme termo a papírové kotoučky různých rozměrů i návinů do pokladen, terminálů a tiskáren (obchodní pokladny, bankovní terminály, pokladní tiskárny). Dodáváme kotoučky termocitlivé, papírové a papírové s kopií. Jestliže v naší nabídce nenaleznete kotouček Vašich rozměrů, kontaktujte nás, jsme schopni vyrobit Vámi požadovaný rozměr kotoučku s příslušnou gramáži papíru.

 

Hygiena

Dodáváme hygienické potřeby pro školy, veřejná a sportovní zařízení, hotely, restaurace, kanceláře. U nás si můžete vybrat vše, co potřebujete pro Váš provoz. Vybrat si můžete z mnoha typů gastro ubrousků, ZZ papírových ručníků, toaletního papíru, čistících potřeb...

 

Ostatní

Omlouváme se za dočasně nevyplněný popis kategorií produktů. Na obsahu usilovně pracujeme.